Svinības & banketi

Banketi

Korporatīvie pasākumi, radošās pusdienas un vakariņas ar draugiem vai kolēģiem, komandu saliedēšanas pasākumi, ideju ģenerēšanas vai panākumu atzīmēšanas ballītes - rīkojam dažādu veidu banketus ar siltajiem ēdieniem vai uzkodām. Viesu skaits - līdz 50

Kāzu banketi

Ja vēlies savu īpašo dienu svinēt radošā, mierpilnā, mājīgā, bohēmiskā, svinīgi šarmantā, iedvesmojošā un mākslinieciskā vidē pilsētas centrā - DAD cafe būs īstā izvēle. Īpaši piemērota svinībām mazās kompānijās, tuvāko draugu lokā. Piedāvājam arī sadarbību ar talantīgiem mūziķiem jūsu dienas īpašās noskaņas radīšanai: arfas vai čella sapņainās skaņas, intelektuāls džezs, izcilas balsis, viegla fona mūzika vai jautras, dejojamas melodijas. Labprāt uzbursim arī bohēmisku kāzu vietu un galdu jūras krastā Kurzemē vai jebkurā Tevis izvēlētā vietā.

Dzimšanas dienas svinības

Izsmalcināti gardumi, mierpilna, mākslinieciska, iedvesmojoša un ērta vide, sveces, ziedi un Tu! Dzīves svinēšana ir mūsu specialitāte jau kopš pašiem pamatiem, tādēļ sarīkot esības svētkus sev vai pārsteiguma ballīti kādam īpaši tuvam un mīļam tieši DAD cafe ir īstā izvēle.

Bērnu ballītes

Baloni, atrakcijas, gardumi un jautrība - tas viss Tev un Tavam mazajam svinētājam!